Pereiti prie turinio

Bendrijos valdybos kandidatai

Ieva Kaminskienė
Sveiki, Žalumiečiai. Esu Ieva Kaminskienė . Bendrijoje esu nuo pat jos įkūrimo t.y. 1991 metų. Pastoviai bendrijoje gyvenu jau 15 metų. Man visada buvo ir yra svarbi bendruomenės gyvenimo kokybė. Esu iniciatyvus žmogus. Organizavau vaikų žaidimo aikštelės įrengimą, žiemos metu organizuoju kelių valymo darbus, taip pat esu įvairių bendruomenės švenčių organizatorė. Tai darau neatlygintinai visų bendrijos narių labui. Kandidatuodama siekiu vieno tikslo - kad visiems bendrijoje būtų gera ne tik atvažiuoti vasarą, bet ir gyventi visą laiką.
Jei mane išrinktų, pirmas darbas, kurį matau - tai perimti bendrijos dokumentaciją ir buhalteriją, nes be jų tolimesni darbai yra bevaisiai, jei norime kuo greičiau panaikinti įsiskolinimus kreipiantis į skolininkus. Kol sąskaita areštuota, tol bendrija negali pasinaudoti jokiomis gaunamomis pajamomis iš mokančių mokesčius. Bet gyventi reikia dabar, ne kažkada, todėl antras darbas kuris būtinas - tai kreiptis į skolą administruojantį antstolį, gauti jo rašytinį pritarimą arba atmetimą dėl tam tikros sumos atlaisvinimo būtinosioms reikmėms (privalomi mokesčiai valstybei, pašto ir kitos išlaidos dėl skolininkų raginimo ir pan.). Jei antstolis atmestų tokį prašymą, jo pagrindu galima kreiptis į teismą dėl to paties, nes bendrija negalinti pasinaudoti jokiomis disponuojamomis lėšomis kaip juridinis asmuo tiesiog negali išgyventi. Suprasdama tokią situaciją, jei mane išrinktų ne tik į valdybą, bet ir į pirmininkes, esu pasirengusi kurį laiką dirbti neatlygintinai.
Taigi, visa energija ir koncentracija būtų į skolos panaikinimą. Kai tai pasieksime, galėsime normaliai pradėti planuoti kaip ir ką susitvarkyti kelių atžvilgiu, atliekų rūšiavimą, daug kitų aktualių dalykų kuriems reikia lėšų.
Keliantiems klausimus ir norintiems atsakymų dėl skolų susidarymo galiu pasakyti kad pirmiausia reikia žiūrėti į ateitį, bet nepamiršti ir lygiagrečiai tvarkytis su tuo kas jau praėjo - visgi, tie kas nemokėjęs mokesčių, turi aiškiai suprasti ir pajausti, jog skolų niekas nenurašys. Raginu ir tikiuosi kad gegužės 6 dieną visi būsime pilietiški ir dalyvausime susirinkime. Kviečiu visus!